"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams." -Eleanor Roosevelt

Březen 2015

Naomi

28. března 2015 v 15:18 | Starlightee

Jméno: Naomi
Druh: duch-vlk
Věk: 23 let (v lidksých)
Vzhled: Díky talismanu je trochu vyšší než ostatní vlci. Má bílou srst s fialovými kolečky a nafialovělými tlapkami. Za uchem má dvě peříčka fialové barvy a talisman naděje, který nosí, je také fialový.


Přátelé: Její sova jménem Menomee, ostatní Duchové
Rodina: Její otec je duchem volnosti
Stav: nezadaná

Povaha: Milá, přátelská, odvážná, chytrá, mírumilovná, nikdy nic zbytečně nevzdává
O ní: Jak jste si již mohly přečíst, Naomi je Duch. To ale neznamená, že není živá, spíše naopak. Naomi, díky svému talismanu (důležité ho kreslit) představuje Ducha naděje. Náplň jejího dne tvoří převážně bloudění ve své vlčí formě po lese a pomáhání těm, kteří mezi stromy ztratily svoji cestu. Těmto poutníkům se většinou zjevuje ve fialové záři, kterou dokáže vyvolat její talisman. Umí se tedy přeměnit na energii, ale tato forma jí bere hodně sil. Talisman, o kterém je řeč, se u její rodiny dědí z generace na generaci. To znamená, že když se narodí, nemůže si vybrat, jakým Duchem bude. Jako vlče byla normálním bílým vlkem, fialové sbarvení jí dodává talisman. Avšak když si jej jednou nasadí, už si ho nemůže nikdy sundat. Když to udělá, zemře.
Jinak je Naomi vcelku normální vlčice. Žije se svojí smečkou (tvoří ji převážně duchové) v horských lesích. Je jednou z nejmladších Duchů, protože jí zemřela máma a její táta nemohl úlohu Ducha naděje přijmout. Naomi je dobrodružné povahy a ráda se toulá po lesích. Nemá ráda, když někdo poškozuje přírodu. V takovém případě dokáže být hodně agresivní. Obvykle je však plachá a zamlklá.

GALERIE


Nasaya, další tečka ve vesmíru

21. března 2015 v 20:45 | Starlightee |  Nasaya
"V jedné ze spirálních galaxií rozlehlého vesmíru se v nejvzdálenějším z ramen nachází hvězdna jménem Khalash. Celkem obyčejná stálice, pokud se to tedy o hvězdách dá vůbec říci. Podobá se složením i velikostí našemu Slunci a stejně jako Slunce bude i tato hvězda zářit přinejměnším dalších 5 miliard let. Kolem Khalash však obíhají rozličené planety, které jsou již mnohem zajímavější a to především planeta, jež jej obíhá jako čtvrtá v pořadí. Její jméno zní Kepler-7696, avšak pro nás je více známá jako Nasaya. To právě ona je cílem naší dlouhé cesty. Vlastně ne, mé dlouhé cesty..."

Tak přesně takto zní úvodní věty do deníku jedné z mých lidských postav. Jméno první ze dvou hlavních hrdinek příběhu a celého projektu se dozvíte v pravou chvíli, stejně tak jako budu postupně odkrývat další úryvky z deníku této průzkumnice, která pomáhala s objevováním celého nového světa.
Ale abych nepředbíhala. Uzemníme všechny vesmírné lodě pěkně na naší malé planetě Zemi, která je však o 235 let starší než nyní. Ano, píše rok 2250 našeho letopočtu. Vesmírné lety se zdají býti tak blízko, jako ještě nikdy předtím a lidé začínají vysílat své lodě do nejrůznějších koutů známého vesmíru, aby zde objevily nový život a učinily první kontakty s podivnými stvořeními, které se zde nacházejí. Moc lodí však zatím úspěch nemělo- ze stovky misí se úspěšné planety dají spočínat na prstech jedné ruky. My však máme to štěstí, že mise kterou budeme sledovat, se stane jednou z těch nejúspěšnějších. Držte si klobouky, loď jménem USS Nasaya právě vylétá vstříc své první misi!

Tak, první z částí dlouhého projektu je odhalena. Co na to říkáte, když víte, čeho se bude týkat? Musím říci, že nám to s Purpi dalo hodně práce. A musím zároveň uznat, že jsme stále na samém začátku. No posuďte sami- vymyslet postavy, podobu moderní Země, zbraně, lodě, designy oblečení.. a to stále mluvíme o té nepodstatné části. Ta hlavní se totiž nachází o několik stovek světelných let dále- celá nová planeta Nasaya.
Můžete se tedy těšit na další obrázky, příběhy a úryvky z deníků našich dvou objevitelek. Také to bude znamenat i jistou příležitost zapsat své postavy do nového příběhu, ale o tom později.
Pokud tedy máte rádi dobrodružství, nové věci, příležitosti, či sci-fi, máte se na co těšit!
~Vaše StarlighteePlány do budoucnosti

19. března 2015 v 19:42 | Starlightee |  News
Před tím, než nový blog pořádně rozjedu, ráda bych vám sdělila, co tu vlastně můžete očekávat. Tedy alespoň v následujících týdnech.
Nejprve bych chtěla dodělat rozcestníky. Dva už jsem stihla, tak alespoň můžete vědět, co vás čeká. Líbí? Já jsem s nimi celkem spokojená.
Dále bych vám ráda představila všechny své postavy. V rozcestníku pro OCčka jsou totiž jména, která zřejmně nepoznáváte. A ještě přibudou- chystám totiž projekt, v rámci kterého jsem si vymyslela nejen vlastní druh, ale dokonce i celou planetu a soustavu. Myslím tedy, že je na co se těšit.
Poté bych moc ráda pokračovala v novelách, které jsem na minulém blogu začala. Pokud tedy máte zájem si je stále číst, začnu na tento blog kopírovat staré díly. Zatím nejsou plány na žádnou novou povídku, ale co není, může být! :)
Nakonec bych vám chtěla poděkovat za podporu a návštěvnost. Dnes i včera tu bylo více než dvacet lidí, což jsem na novém blogu opravdu nečekala. Stejně tak mě velmi potěšily komentáře u minulých článků, děkuji!
To by bylo pro dnešní informační článek vše, hezký večer.
~Vaše Starlightee

Characters- rozcestník

19. března 2015 v 14:04 | Starlightee

My little pony
Starlight Twinkle
Adventure Times


Dragons
Vaniu
Leya


Wolfs


Other live forms

Stories- rozcestník

19. března 2015 v 13:57 | Starlightee

KAPITOLOVKYJEDNORÁZOVKY

Hledáme AFFS!

18. března 2015 v 13:40 | Starlightee |  News
Protože nikomu se nechce osamoceně bloudit po širém světě, rozhodla jsem se udělat náběr AFFS. Budu ráda, když se zapíšete, ale budu ještě raději, když vydržíte. Co tím myslím? Je to jednoduché, zápis je totiž jen prvním krokem k opravdovému blogovému partnerství. Protože já sama si musím vybrat, kam chci chodit a vy,
vám by se zase měly líbit články, které píšu já. To znamená, že budu AFFS pravidelně promazávat podle toho, jestli se mi dané blogy líbí. Ale abych nepředbíhala, nyní tu máme zápis. Napiště mi tedy prosím do komentáře vaši přezdívku a adresu blogu, abych si vás mohla přidat do menu. Také mi prosím sdělte, proč se se mnou chcete spřátelit. Za každý blog budu moc ráda :)
~Vaše Starlightee

Vítejte na novém blogu!

18. března 2015 v 12:47 | Starlightee |  News
Vítejte na mém novém blogu!
Mé jméno je Starlightee a budu vás provázet svým podivným světem. Někteří z vás mou osobu zřejmě znají z mého minulého blogu. Nabízí se tedy otázka, proč začínat s novým blogem? Protože chci začít znovu, s novým neposkvrněným listem papíru a
především proto, že starý blog mi přestal dělat radost- svým způsobem dosloužil, omrzel.Tento blog bude jiný, a to nejen díky krásnému layoutu. Chci publikovat především více svých názorů- právě o ně byla moje předešlá stránka dosti ochuzena. Doufám tedy, že i s novým přístupem se vám tento blog bude líbit a že se na něj budete pravidelně vracet.
~Vaše Starlightee