"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams." -Eleanor Roosevelt

Červen 2015

Madison Jean Abigneal

22. června 2015 v 17:30 | Starlightee
Jméno: Madison Jean Abigneal
Titul: doktor
Věk: 31 let
Vzhled: Mady je poměrně malá, štíhlá dívčina se zrzavými vlasy, které nosí nejčastěji spletené do copu, či jednoduchého culíku. Má velké zelené oči, občas nosí brýle. Zřejmě by je nosit měla, ale není z toho moc nadšená. Ráda se obléká do džínů a nějakého trička, či sukně.
Přátelé: zatím žádní (nebudu spoilerovat)
Rodina: Žila pouze s matkou, která již před několika lety zemřela.
Stav: nezadaná
Povaha: Velmi inteligentní a chytrá, milá, mírumilovná, tvrdohlavá, veselá, občas i drzá
O ní: Madison Jean se narodila v nemocnici v Chicagu 16.8. 2092. Už od mala projevovala velké nadání pro fyziku a matematiku, zajímala se o vesmír a techniku. Ráda si představovala, jak se jednou sama vydá do jeho temné náruče.
Ze všech svých představ se vyhrabala až poté, co získala doktorát z fyziky na jedné z prestižních škol, když si musela najít práci. Bohužel, vše nešlo podle jejích plánů a nemohla najít zaměstnání, kde by byla spokojená. Nakonec si našla místo na jedné z místních hvězdáren. Krátce poté jí však zemřela matka, sama, Mady si nikdy neodpustila, že byla v práci když se to vše semlelo. Nikdy to však nedala znát, sama nezná důvod, proč to v sobě neustále dusí.
Po několika letech v práci se konečně dostavil úspěch v podobě záhadné obálky z NASA, to už se však píše rok 2123 a já nebudu předbíhat příběhovou linii.
Madison dále mluví třemi jazyky, to španělsky, francouzsky a německy (samozřejmě také anglicky) a ve volném čase ráda jezdí na koni.
Oblíbenou barvou je bílá.
Hodně rychlý a hnusný sketch, bude lepší


Snoopy po škole

8. června 2015 v 20:43 | Starlightee |  News
Ahojky!
Ještě jednou se vám musím omluvit za svou mizernou aktivitu, ale ráda bych vám ještě připoměla, že to asi neude lepší. Tedy alespoň ne tento týden, však to znáte. Školní akce, zkouškové období, do toho všeho ještě můj vlastní život... není jednoduché to vše stíhat, o to těžší je to toho zakombinovat blog. Snad se to brzy zlepší, prosím, vydržte to se mnou ještě chvíli.
Dále bych chtěla zpomenout velmi kladné komentáře k předešlému článku.
Sice jich nebylo moc, ale návštěvnost byla relativně vysoká a je mi jasné, že příběhy se komentují velmi těžce. Stejně bych však ráda věděla, kdo si můj příběh přečte. Proto prosím každého, kdo se prokousal až na konec předešlého článku, aby mi pod něj napsal "přečteno". Byla bych ráda, kdyby to tak fungovalo u kažného mého příběhu (ano, chystám další). Pokud jste si to nepřečetli, uveďte prosím důvod. Ráda bych věděla, co mám zlepšit. Zda mám příběh zkrátit, prodloužit, apod.
Nehodlám tento článek nějak zbytečně prodlužovat, stejně je to už všechno, co jsem vám chtěla říct. Abych alespoň neupadla to stereotypu, přidávám obrázek mého oblíbeného komixového Snoopyho. Tak schválně, kod poznal název knihy v nadpisu?
~Vaše Starlightee