"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams." -Eleanor Roosevelt

Červenec 2015

Další nutná dávka informací

10. července 2015 v 14:35 | Starlightee |  News
Vítejte!
No, už jsem zase pěkně dlouho nic nenapsala. Děkuji těm, kteří na můj blog stále ještě chodí, ale zároveň se jim musím omluvit. Neplánuji totiž žádné výraznější zvýšení mé aktivity, neboť již za tři dny odjíždím na tábor. Je mi to moc líto, ale budete se s tím muset smířit.
Možná přednastavím nějaké články, nechci však nic slibovat. Zároveň však nehodlám napsat článek, jehož nadpis by byl jednoduše "konec". To ne, blog mě totiž nepřestal bavit, mám ještě spoustu nápadů, navíc jeden rozepsaný příběh. Nebylo by pěkné jej nechat bez konce, že?
Žádám vás tedy o trochu trpělivosti. Nic víc nepotřebuji, jen bych ráda dostala trochu času navíc. (Jen?)
***
A aby tento článek nebyl celý pouze o mé maličkosti, chtěla bych vás pozvat ke sledování dvou seriálů. Tím prvním je úžasný sci-fi příběh s titulem Dark Matter. Jde o naprostou novinku, sama jsem viděla pouze čtyři díly (Víc jich ani není, tedy pokud budete pátrat na online webech a budete se dožadovat verze s titulky). Doporučit mohu především fanouškům Stargate, protože Dark Matter se pyšní tvůrci, jejichž jména proslavila právě dobrodružství týmu SG-1. Totmuto seriálu se však budu více věnovat až v následujícím článku.


Druhým seriálem jsou pak nechvalně známí Tři mušketýři (ve zpracování BBC, samozřejmě) . Zde bych chtěla upozornit předvším čtenáře ze Slovenska, protože diváci z Česka tento příběh mohli poznat díky (mnoha) reklamám naší milé televize Prima. Kouká se někdo? Já to sleduji od prvního dílu a opět bych o tomto seriálu mohla hovořit jen kladně. Fanoušky DW bych však chtěla upozornit na to, že se nevyhnete známým tvářím, především pak jeden záporák vám bude velmi povědomý...


Na závěr přidávám písničku. Doporučuji shlédnout i video, stojí za to! :)
To by bylo jinak vše,
~Vaše Starlightee