"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams." -Eleanor Roosevelt

Moje víra v (ne)splnitelné sny

16. srpna 2015 v 21:33 | Starlightee |  Other
Ahojte!
Tak jste tu zase u nového článku, tento příspěvek však bude poněkud jiný. Myslím, že dokonce jeden z nejdůležitějších, který jsem na tento blog kdy napsala. A tak velmi prosím, aby si ho ti, kterých se bude týkat, přečetli až do konce.
Zároveň bych pro ty ostatní měla alespoň kratší oznámení na lehčí notu- opět odjíždím na dovolenou, tentokrát to bude však ta opravdová, zasloužená. Prosím tedy, abyste to se mnou ještě ten týden vydrželi (odjezd je plánován na sobotu).
Chtěla bych přednastavit pár článků, ale uvidíme jak mi to vyjde s časem.
Dále bych se chtěla pochlubit- měla jsem narozky a dostala jsem jedno úžasné tričko s SG tématem, náramek a pár knížek. Pokud bude zájem, ukážu fotky ^^
-----------------------------------------------------------------------------------------


Musím se přiznat, že k napsání tohoto článku jsem se odhodlávala poměrně dlouho. Snad celé věky ležel rozepsaný někde v útrobách mého počítače. Když jsem však měla o prázdninách čas pemýšlet a zavzpomínat, konečně jsem se definitivně rozhodla, že jej zveřejním. Nebude to nic úžasného, půjde spíše o úvahu a pokud se vám nebude pozdávat, tak se prosím nezlobte, jsem taky jenom člověk.

Moje sny, přání a vzpomínky
V tomto článku bych chtěla promluvit ke všem, kteří si ještě pamatují elementy disharmonie a celou starší blogovou společnost. Abych tedy nějak solidně začala, strašně mi to chybí.
Tehdy jsem si blog založila proto, že jsem si chtěla najít nové přátele v dobách, kdy jsem je potřebovala a kdy to pro mě nebylo zrovna nejlepší. Nikdy bych si však nemyslela, že to bude takové. Že se zrodí něco, na co budu moci šťastně vzpomínat ještě téměř tři roky poté. Na večery proseděné u textovek, na mé první pisatelské a malířské krůčky. Když mě všichni podporovali a snažili se mi pomoci. Na zkušenosti a pády při tvorbě mé první postavy, Starlight Twinkle. Již nikdy se mi nepovedlo úspěchem ani propracovaností napodobit svůj první charakter. Ten však byl utvářen a podporován vámi. A to bude asi ten důvod, proč se žádné jiné OC nedočkalo stejné slávy.
A to je i důvod, proč píšu tento článek.
Když se nyní kouknu, co zbylo z tehdejší vysoce aktivní blogové komunity, chce se mi brečet. Já vím, že sláva je vrtkavá dáma, ale i tak si myslím, že nám to tu mohlo vydržet déle. Zůstali jen ti nejtrpělivější, z nichž ti opravdu aktvivní by se dali spočítat na prstech jedné ruky. A tématém poníků už se nezabývá téměř nikdo.
Elementy disharmonie jsou pryč, textovky utichly, staří přátelé se rozhádali, rozešli. A já se ptám, co bude dál? Má vůbec ještě smysl se o něco pokoušet, budou mít vůbec nějakou váhu moje slova? Doufám, že ano.
Myslím však, že nejsem sama, kdo s láskou vzpomíná na doby dávno zašlé. A určitě nejsem jediná, která by chtěla alespoň některé aspekty časů minulých vrátit zpět.

Proto se ptám, co si takhle ještě jednou užít?

Možná, že poníci už nejsou v kurzu, ale kdysi tu padlo hodně nápadů. O oživení EoD už se snažit nebudu. Bylo to tu tolikrát a já myslím, že všichni ochotní už se vynasnažili dost. Je mi to líto, je mi to oprvdu strašně moc líto..
Ale co zkusit jiný projekt? Jiný příběh? Jak už jsem řekla, alespoň já mám spousty nápadů, které se netýkají jenom poníků. Co třeba vlci, draci, nebo úplně jiná, nová stvoření?
Je to jenom o vás, vašich nápadech! Máte možnost něco změnit, vytvořit něco, co jen nejde zažít jen tak během deseti minut!
Nechci po vás nic velkého, jen bych poprosila alespoň pár minutek týdně u textovky.
Pokud se vám tento nápad i přesto nebude zdát, plně to chápu. Věřím, že jste už podobnými nápady unavení. Nakonec i já sama nevím, jestli si od tohoto článku mám něco slibovat, nebo jestli půjde jen o další plané žvásty bez odezvy. Možná se tady strhne jen vlna hejtů, no, mě už je to ostatně jedno.
Nicméně, všechno se má zkusit a ovoce neroste na stromech jen tak zadarmo, proto jsem se i já rozhodla napsat tento článek. Jestli s tím, co bylo výše řečeno alespoň trochu souhlasíte, chtěla bych poprosit o šíření článku téměř jakýmkoli způsobem (s odkazem na autora, prosím :D), ať má možnost si jej přečíst co nejvíce lidí- návštěvnost mého blogu je totiž mizerná.
Bez vaší podpory bych totiž žádný nový projekt nerozjela. Zároveň bych chtěla do komentářů zahájit oficiální konverzaci na téma nového projektu. Ještě před odjezdem na dovolenou bych totiž chtěla zveřejnit svoje, i vaše návrhy. Podle počtu ochotných lidí uvidíme, co bychom dokázali dát dohromady. Těším se tedy na vaše komentáře :)
S přáním pěkného dne se loučí
~Vaše nervozní a natěšená Starlightee

"Budoucnost patří těm, kteří věří v krásu svých snů" 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lunar-dream (nepřihlášená) lunar-dream (nepřihlášená) | Web | 16. srpna 2015 v 22:02 | Reagovat

Souhlasím, také vzpomínám na časy když jsem začínala. Bylo to nádherné psát čĺánky, kreslit a hrát textovku. Popravdě mi to chybí, chci to zpět. I já mám nápady, vím že ten můj je hloupý, ale co třeba něco na způsob Bradavic, škola nadpřirozených jevů, draků, víl, čarodějek a čarodějů. Čtyři koleje, tajemná dobrodružství, to je to o čem sním..

2 Starlightee Starlightee | Web | 16. srpna 2015 v 22:06 | Reagovat

[1]: Není to špatný nápad, ale já bych začala stavět na zelené louce.
Něco originálnějšího, Bradavice jsou všude.. :D
Ale díky za podporu ^^

3 Niky Niky | 17. srpna 2015 v 12:00 | Reagovat

Taky mi to chybí :/. Díky téhle komunitě jsem tam kde jsem a jsem za to hodně ráda. Podpora tu byla úžasná motivace :).
Skvělý nápad! :) Nový projekt by to vážně mohl rozhýbat. Vzájemné vymýšlení míst, příběhů,... :D vážně doufám, že to vyjde. Hodně mě zaujmuli draci (ach... jsem ovlivněná Eragonem :DD... i když jsem ho jen viděla a nedávala moc pozor... chci mít lepší pocit z knihy :D) a vlci taky nezní špatně. Budu nad tím přemýšlet :), možná na nějaký nápad přijdu :D. Vážně doufám, že to něco rozjede, protože by bylo fajn být zase aktivní a s chutí se zapojovat :).

4 Pur Pur | 17. srpna 2015 v 13:16 | Reagovat

Už dávno odpadlo to co jsme měli.... i když jsme si namlouvali, že ne....

spoustu lidí přestane bavit hádky a předhazování, intriky a pomluvy... na období, na které narážíš se dívám pouze pozitivně, ovšem důvod proč už mezi vás nechci je důvod,nad kterým se nechci pozastavovat, bohužel je však klíčový důvod, proč tu nejsem...

I když začneme od začátku, jak můžeme začít s novým štítem...lidský mozek je tak strašně složitý stroj...

ale to jsem prvně nechtěla napsat, jsem ráda,že chceš obnovit neobnovitelné a určitě jednoho dne se objeví i nová generace tohoto...všeho..blogování a tak...zajímá mě co bude tak strašně populární...

ale rozhodně bylo toto období, na které narážíš jedno z mých klíčových období mého dětství...z malé puberťačky,která se jen pořád hádala..snažila se být nejlepší...se pomalu stává dospělý člověk,který se dnes na moje dřívější chování dívá spíše seshora,avšak neutrálním dojmem... tímto, mírnějším faktem se proto třeba já už nemůžu vrátit...i když bych chtěla...aspoň, že ty jsi mi ze života nezmizla... (hug)

5 Starlightee Starlightee | Web | 17. srpna 2015 v 13:29 | Reagovat

[4]: Ty mi tu budeš chybět nejvíc, zlatí. Avšak chápu, proč už se nechceš vrátit. Věřím, že ty už sis tu užila svého...
Navíc, něco přecejen už nejde prožít znova a byla by pošetilost chtít to zpět. Tak aspoň občas na Skypu, ne? :)

6 Ice wing Ice wing | 18. srpna 2015 v 10:11 | Reagovat

EoD som poznala aspoň na 40% a bola to fajn skupinka.
Hrala som textovky ale s inou skupinkou :)
Ale ak si pamätám Dee chcela zahájiť nový projekt kde boli ľudia s nejakými schopnosťami atď. (po zrušení EoD samozrejme) ale neviem.
Mohli by sme urobiť niečo s vlčkami alebo drakmi :3 (ale mám radšej vlkov no)

7 Mico Grey Mico Grey | 19. srpna 2015 v 11:47 | Reagovat

ÁNO ÁNO ÁNO!!! :D
Áno, pretože až dodnes som si myslela, že som tu vážne JEDINÁ, koho tu ešte farebné poníky bavia. Prisahám, včera sme sa o tom so ségrou bavili, že blogy už niesú o tom, čo bývali, na jednej strane fajn, že sa dozvieme aj iné veci, ale na druhej- spomienky :D Neviem síce ako dosiahnuť, aby sa to znova obnovilo, ale storjím na tvojej strane :)
Jop a fotky dáreškov daj, som zvedavá :)

8 Dee Dee | Web | 19. srpna 2015 v 18:20 | Reagovat

Konečne sa k tomuto niekto vyjadril, niekto koho za to ľudia hneď nezačnú lynčovať :D
Popravde mi to veľmi chýba, aj keď som sa ako človek chcela pohnúť vpred a už nemám tak veľa času ako som mávala proste by mi to tu chýbalo.
Pravda ale je že sa dalo čakať že ľudia odídu a podľa toho sa ukážu akí sú, mnoho z nich odišlo len tak, boli tu dlho a nenapísali nič, žiadnu rozlúčku, čo mňa a myslím si že aj ostatných dotklo a stále som naštvaná, ale chýbajú mi. (Ja už som bola taká zúfalá že som sa vyhrážala zrušením blogu len aby si ostatní uvedomili aké by to bolo keby sa všetko absolútne zmenilo a bla bla bla :D)

Preto súhlasím so všetkým čo píšeš, ibaže.

Ja mám strašne veľa nápadov a strašne rada by som ich zrealizovala, ale chcelo by to naozaj spoluprácu, pretože pokiaľ sme na niečo sami.
Ano, stále chcem EoD obnoviť, alebo aspoň spraviť niečo podobné, úprimne mňa pone ani draky a nedajbože vlci vôbec nebavia (Prosím len nie vlkov a draky lebo sa z toho rozpustím).
Takže som za ľudí.

Najlepšie by bolo keby sme spojili nápady, niekde sa na chate stretli, alebo by sme vytvorili na blogu "chatovacie" okno a spolu by sme sa na niečom dohodli.

Ja som chcela niečo také napísať na blog ale po toľkých márnych pokusoch mi to bolo trápne

Pri takomto článku mi stúpne adrenalín v krvi a som hyperaktívna :D

Proste to chce nejakú normálnu dohodu na úrovni a nie "akože" dohodu rovnako ako to bolo s EOD lebo to nemá budúcnosť.

Jednoducho so mnou rátaj :) Dúfam že sú to neni len také plány a myšlienkové pochody druhu: Mohlo by byť...

Inak oneskorené všetko najlepšie k narodeninám :)

9 ~Freya ~Freya | Web | 19. srpna 2015 v 22:27 | Reagovat

Neviem, asi som vadná alebo príliš unavená, ale akosi som nepochopila :D Hmm, asi som príliš nezainteresovaná, čo už :D

10 Božena Božena | 20. srpna 2015 v 18:20 | Reagovat

Viem že píšem hovadsky a neslušne neskoro, no bola som na tom strašne zle, celé noci som preplakala kvôli veciam, o ktorých nikto nevie a konečne sa mi pdoarilo vybaviť si psychológa.
Ako to tak čítam, mám znova chuť plakať. Ja si ešte pamätám, ako som bola naštvaná, že som prišla neskoro na to, aby som sa prihlásila do EoD. Ešte si pamätám na jednoho člena, čo sa volal Emerald či Ender niečo... Viem že ten človek mal rád Minecraft :,D Keby sa mám rozpisovať, čo všetko si pamätám, vypíšem tu históriu tej komunity, ktorú sme tak dobre poznali a ľúbili :C Nie som tu síce najdlhšie, ale už nejaký ten piatok to určite je ^^ Tento nápad by nás mohol znova zjednotiť a možno by sme to tu oživili... Určite by som sa zapojila, ak už nie je neskoro :)

11 Lea Lea | 27. srpna 2015 v 22:12 | Reagovat

Já jsem do vaší partičky přišla až při jejím pádu, takže si myslím, že toto není pro mě. Zvlášť s těmi časy minulými. Ty já strávila s přáteli, kteří tu už nejsou.
Nový příběh by byl skvělý, ale nevím, jestli bych měla sílu na další takovou věc. Víš, jak skončil můj trailer :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama