"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams." -Eleanor Roosevelt

Září 2015

Hledají se hrdinové, kteří zachrání svět

25. září 2015 v 20:09 | Starlightee |  Project X
Vítejte u dlouho zvažovaného a plánového článku s přihláškami do Projektu X!
Díky prodlouženému víkendu jsem si na vás našla více času, což už jste mohli poznat podle nového blogového kabátku, nebo alespoň podle zvýšeného počtu komentářů u vašich článků.
Plánuji zveřejnit ještě nějakou povídku a recenzi, tak uvidíme, co mi vstupní písemky dovolí. No, dost už nudným kecům z mého života, zřejmě bych měla přikročit k pravému smyslu tohoto článku.
---------------------------------------
Celý děj příběhu se odehrává na planetě Zemi, někdy mezi roky 2016-2020. Příběh začíná v době, kdy se na naší planetě začnou objevovat první anomálie v důsledku absence Strážců- do našeho světa postupně pronikají živočichové ze světů jiných, navíc lidé ze Země stále častěji narážejí na portály a omylem se tak dostávájí za hranice našeho světa.
Když už je situace k nevydržení a hrozí, že by se toto tajemství dostalo na veřejnost (která by zřejmě jeho tíhu neunesla- hrdinové příběhu se obávají, že by lidé začali portály vytvářet záměrně a narušovat tak hranice časoprostoru), vzniká speciální aliance složená z vetšiny zemí tohoto světa. Jeho činnost je přísně tajná, tudíž lidí kteří o něm vědí a dokonce v něm i pracují je opravdu málo. Figuruje jim hlavní tým, který je složen z pěti nejlepších vědců, vojáků a podobně nadaných lidí. Ti podnikají výpravy spolu s jedním z posledních Strážců, aby navrátili rovnováhu v mezi vesmíry a porazili vyníka celého tohoto chaosu.
--------------------------------------
Tak zřejmě takto bude vypadat děj příběhu- informace jsou ovšem stále předběžné a detaily se stále domýšlejí. Pokud máte nějaký dotaz, návrh či připomínku, neváhejte a napište mi ji do komentáře.
Z toho vyplívá, že pět hlavních hrdinů bude pocházet ze Země. Mohou to být úplně obyčejní lidé, mohou být nadprůměrně chytří, silní... fantazii se meze nekladou!
Pokud chcete být jedním z tvorů, který pomůže zachránit tento vesmír, vyplňte prosím do komentáře a následně na blog tuto přihlášku:

Jméno:
Datum narození (věk):
Národnost/ bydliště:
Vzhled (obrázek nutností, popsat do detailů):
Povaha (oblíbené, neoblíbené věci, charakter, temperament):
Cholerik/melancholik/flegmatik/sangvinik:
Historie (čím podrobnější, tím lepší):
Důvod, proč je v týmu/ její (jeho) názor na věc:
Zajímavosti/ostatní/co se jinam nevešlo:

Hlavních protagonistů může být jenom pět- hledá se tedy pět ochotných lidí, kteří mají náladu a alespoň trochu času.
Moji postavu vám představím v jiném článku, její role v příběhu totiž bude.. poněkud jiná.
--------------------------------------
Tato přihláška se samozřejmě týká jen hlavních postav, pokud máte vymyšlený vlastní druh, vlastní svět, vedlejší postavu, novou vesmírnou loď a nebo nějakou jinou zajímavou věc, zkuste ji co nejlépe popsat do komentáře.
-------------------------------------
Já myslím, že by to pro tento článek mohlo být vše. Doufám, že vám alespoň trochu pomohl a už se moc těším na vaše nápady!
~Vaše Starlightee


Údálosti dnů posledních

16. září 2015 v 15:23 | Starlightee |  News
Ahojte!
Věřím, že článek jste čekali o něco dříve. Jedinou omluvou je snad to, že jsem to poslední dobou neměla lehké a díky škole, rodině a ostatním náročným věcem jsem se na počítač nedostala. A když jsem si náhodou našla čas, tak jsem raději zvolila nějakou odpočinkovou aktivitu- doopravdy jsem si nechtěla přidělávat starosti s blogem.
Je mi jasné, že díky tomu uvízl projekt X na mrtvém bodě. Nebojte se však, já na vás nezapoměla. Koncem září to hodlám rozjet na plné obrátky. Budeme už mít po vstupních písemkách, skautské akce už také utichnou a rodina se udobří.. doufám.
Ale ne. I když jsem nepsala, v zákulisí se odehrávalo spoustu náročných myšlenkových pochodů, jejichž úkolem bylo vyladit projekt X do detailu. Dále jsem si potřebovala urovnat v hlavě články, které jsem se vlastně chystala zveřejnit.
Nakonec tedy doufám, že mi ty tři týdny absence nějak prominete.
Myslím, že to by pro tento krátký informační článek bylo všechno- už mi docházejí slova i čas. Jediným smyslem tohoto článku stejně bylo ukázat vám, že jsem ještě nezemřela :D
Děkuji za pozornost, můžete se tedy "těšit" na konec září..

Co jsem viděla?

2. září 2015 v 18:29 | Starlightee
DOKONČENÉ/ROZKOUKANÉ


Fuuf, ani nic, co byste nečekali... avšak tento článek má trochu jiný smysl:
Můžete se mě na stejnou otázku zeptat do komentářů, moc ráda odpovím ;) Zároveň klidně můžete nějaký ten seriál doporučit, budu jen ráda!