"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams." -Eleanor Roosevelt

Hledají se hrdinové, kteří zachrání svět

25. září 2015 v 20:09 | Starlightee |  Project X
Vítejte u dlouho zvažovaného a plánového článku s přihláškami do Projektu X!
Díky prodlouženému víkendu jsem si na vás našla více času, což už jste mohli poznat podle nového blogového kabátku, nebo alespoň podle zvýšeného počtu komentářů u vašich článků.
Plánuji zveřejnit ještě nějakou povídku a recenzi, tak uvidíme, co mi vstupní písemky dovolí. No, dost už nudným kecům z mého života, zřejmě bych měla přikročit k pravému smyslu tohoto článku.
---------------------------------------
Celý děj příběhu se odehrává na planetě Zemi, někdy mezi roky 2016-2020. Příběh začíná v době, kdy se na naší planetě začnou objevovat první anomálie v důsledku absence Strážců- do našeho světa postupně pronikají živočichové ze světů jiných, navíc lidé ze Země stále častěji narážejí na portály a omylem se tak dostávájí za hranice našeho světa.
Když už je situace k nevydržení a hrozí, že by se toto tajemství dostalo na veřejnost (která by zřejmě jeho tíhu neunesla- hrdinové příběhu se obávají, že by lidé začali portály vytvářet záměrně a narušovat tak hranice časoprostoru), vzniká speciální aliance složená z vetšiny zemí tohoto světa. Jeho činnost je přísně tajná, tudíž lidí kteří o něm vědí a dokonce v něm i pracují je opravdu málo. Figuruje jim hlavní tým, který je složen z pěti nejlepších vědců, vojáků a podobně nadaných lidí. Ti podnikají výpravy spolu s jedním z posledních Strážců, aby navrátili rovnováhu v mezi vesmíry a porazili vyníka celého tohoto chaosu.
--------------------------------------
Tak zřejmě takto bude vypadat děj příběhu- informace jsou ovšem stále předběžné a detaily se stále domýšlejí. Pokud máte nějaký dotaz, návrh či připomínku, neváhejte a napište mi ji do komentáře.
Z toho vyplívá, že pět hlavních hrdinů bude pocházet ze Země. Mohou to být úplně obyčejní lidé, mohou být nadprůměrně chytří, silní... fantazii se meze nekladou!
Pokud chcete být jedním z tvorů, který pomůže zachránit tento vesmír, vyplňte prosím do komentáře a následně na blog tuto přihlášku:

Jméno:
Datum narození (věk):
Národnost/ bydliště:
Vzhled (obrázek nutností, popsat do detailů):
Povaha (oblíbené, neoblíbené věci, charakter, temperament):
Cholerik/melancholik/flegmatik/sangvinik:
Historie (čím podrobnější, tím lepší):
Důvod, proč je v týmu/ její (jeho) názor na věc:
Zajímavosti/ostatní/co se jinam nevešlo:

Hlavních protagonistů může být jenom pět- hledá se tedy pět ochotných lidí, kteří mají náladu a alespoň trochu času.
Moji postavu vám představím v jiném článku, její role v příběhu totiž bude.. poněkud jiná.
--------------------------------------
Tato přihláška se samozřejmě týká jen hlavních postav, pokud máte vymyšlený vlastní druh, vlastní svět, vedlejší postavu, novou vesmírnou loď a nebo nějakou jinou zajímavou věc, zkuste ji co nejlépe popsat do komentáře.
-------------------------------------
Já myslím, že by to pro tento článek mohlo být vše. Doufám, že vám alespoň trochu pomohl a už se moc těším na vaše nápady!
~Vaše Starlightee

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mad Mad | 25. září 2015 v 20:24 | Reagovat

*le hlásí se než ji někdo ukradne místo*
Počítej semnou, jenom to musim všechno sepsat a promyslet :D

2 Lea Lea | 25. září 2015 v 22:29 | Reagovat

Já bych ráda měla hlavní postavu taky :) Když ještě je čas, tak se rychle přihlásím. Budu pak moct mít ale i durxíka, že jo? :D

Jméno: Aleksy Klisiewicz

Datum narození (věk): 20. 2. 2002

Národnost/ bydliště: Polák / Varšava

Vzhled (obrázek nutností, popsat do detailů): obrázek dodělám potom ; je vysoká a blond, šedé oči, bílý, víc při těle než by chtěl, obrázek bude :D

Povaha (oblíbené, neoblíbené věci, charakter, temperament): Je docela velký flegmatik, je rád zašitý v koutě, ale vždy musí dojít na něj. Musí. Jinak je schopný i ublížit a ztrapnit se, jen aby měl své slovo. Má rád sladké a vítr, nemá rád všechen hmyz.

Cholerik/melancholik/flegmatik/sangvinik: zmíněno výše - flegmatik

Historie (čím podrobnější, tím lepší): Narodil se ve Varšavě, vystudoval Matfyz a vždy byl skvělý v matice. Bydlí sám v malém bytečku a je samostatný. Nikde ho ale moc nebrali a nechtěl být prodavač nebo něco takového. Mezi jeho koníčky patřily křížovky a sudoku. (Teď nevím, jak to tam bude, takže to kdyžtak uprav.) Vystupoval ale co nejvíc veřejně dokázal a tak nakonec nezůstal nepovšimnut. :D Všimli si ho a pozvali ho do týmu. Má skvělé logické myšlení. Jeho slabé místo je u holek, protože se s ním žádná nikdy nebavila a tak má pro ně slabost c:

Důvod, proč je v týmu/ její (jeho) názor na věc: Je v týmu kvůli svému geniálnímu myšlení, hodně věcem přijde na věc dřív, než k nim někdo dojde. Všímá si maličkostí a vidí detaily.
Jeho názor: Hrozně ho to zaujalo. Zbožňuje myšlenku, že to něco existuje a protože to je jediné, co dělá, dělá pro to hodně.

Zajímavosti/ostatní/co se jinam nevešlo: Je na tom špatně fyzicky :D

3 Dee Dee | 26. září 2015 v 14:41 | Reagovat

ja že hlavný tým už je dohodnutý :D
prepáč za slabý komentár, moja klávesnica ma dosť obmedzuje...
ja svoju postavu pridám na blog aj s pár nápadmi asi zajtra.
zatiaľ:

Jméno: Charlie V. Parker (zatiaľ, chcela som také meno aby si ju ľudia podľa neho mýlili s chalanom)
Datum narození (věk): 16-20 bude stárnuť :O
Národnost/ bydliště: USA
Vzhled (obrázek nutností, popsat do detailů): hnedé dlhé a takmer rovné vlasy, veľké modré oči, veľmi bledá pleť, štíhla atletická postava, teda prednosťami nejak príliš neoplýva, meria asi 178 cm...obrázok na blogu...
Povaha (oblíbené, neoblíbené věci, charakter, temperament): je dosť sarkastická, ale priateľská, náladová, viac menej paranoidná, bláznivá a nikdy neskrýva svoje nadšenie :D
Cholerik/melancholik/flegmatik/sangvinik: sangvinik, trochu cholerik
Historie (čím podrobnější, tím lepší):
obyčajný život, žije u tety, chodí do školy a od detstva má svoju naj kamošku ktorá je o polovicu nižšia ako ona sama...viac na blogu...
Důvod, proč je v týmu/ její (jeho) názor na věc: (ne)šťastná náhoda, proste sa dosť často objavovala na miestach bez tušenia na ktorých nemala čo robiť
Zajímavosti/ostatní/co se jinam nevešlo: Je nešikovná a ľudia ju neberú vážne, rada ostatným dokazuje že má naviac aj pokiaľ si tým vo vnútri neni istá, dokáže sa neskutočne strápniť svojimi "spontánnymi nápadmi", nemá rada šunku

4 Starlightee Starlightee | Web | 26. září 2015 v 17:03 | Reagovat

[3]: Tak hlavní tým tak nějak zhruba daný je, ale postavy nejsou- navíc jsem chtěla dát příležitost všem, v chatu jsme byli aktivní jenom tři + já se do toho týmu nepočítám ;)

[2]: Díky za přihlášku :) Durxíka určo mít můžeš :)

[1]: Dobře, už se těším :)

5 Lea Lea | 26. září 2015 v 22:31 | Reagovat

[2]: obrázek: http://www.imagehosting.cz/images/aleksy.png
To kudrlinky na jeho svetru mají znamenat, že je to svetr :D

6 Tobby/ Mad Tobby/ Mad | Web | 27. září 2015 v 13:25 | Reagovat

Já neumim moc dobře rozepisovat tak snad to bude stačit.
Obrázek bude v článku který snad dnes vyjde o.o
__________________________________

Jahzara Luqueba (jah-zar-ah)
- Znamená "obdařená proncezna" jméno původem z Etiopie

Datum narození : 26 let ( 27.Dubna )

Národnost/ bydliště: Rijád - Saudská Arábie, Afričanka

--------------------------------------------------------------------------------

Vzhled : Jahzara se narodila v Saudské Arábii avšak její matka i otec jsou původem z Východní Afriky. To i vysvětluje její vzhled. Jahzara má tmavší pleť karamelového odstínu.

Jinak si na ní ihned všimnete že má trochu plnější tvary a ikdyž se snažila hodněkrát zhubnout, nepodařilo se. Aneb nikdy neodolá hlasu plné ledničky (Nenažranec jeden). Je těžké ji vidět do obličeje jelikož tam furt padají její dlouhé kudrnaté havranní vlasy. Často si je snaží zavázat do culíku ale je těžké takovouto hřívu jen tak skrotit.
Když si nebudete všímat vlasů tak vás určitě zaujmou větší kaštanové oči a rty které zdělila po svích předcích.
Jinak by se dala považovat za normálně vypadající dívku, která ráda sportuje.
V Arábii nosila tradiční ženský oděv hidžáb . Jakmile ale opustila rodinu a dostala se do týmu, začala hledat svůj styl oblekání takže momentálně skouší všechno co se jí dostane pod ruku.

Povaha:
Jahzara byla už od mala ten typ který nikdy nezavřel pusu. Ráda lidi poučuje a ukazuje jim že má pravdu a pokud ji budete mít vy tak vám neuvěří.
Nemá ráda když moc vylézá z davu avšak mezi Araby to ani jinak být nemuže.
Jentak ji něco nerozhodí ale když se naštve je to nadlouho, už od mala ji vždycky bavila akce a střílečky či boje na život a na smrt by nepohrdla kdyby byla příležitost.
Jinak je ale Jahzara spolehlivá a věrná dívka takže je někdy blbý nápad ji jen tak odkopnout.
Má strach z vody.
A nezapomenout že Jahzara si všechno pamatuje dlouho takže není dobré ji vyvést z nálady.

Cholerik/melancholik/flegmatik/sangvinik: flegmatik s občasným zábleskem cholerika

Historie (čím podrobnější, tím lepší):
Jahzara se narodila v Rijádu hlavním městě Saudské Arábie. Už od mala bylo jasný že tohle dítě jednou zvládne velké věci a taky že ano.
Vždy ji zajimala technika a už od mala stavila ruzne roboty a mechanismy. Otec ji v tom podporoval ovšem matka z toho moc nadšená nebyla. Začala chodit na základní školu kde začalo i její učení o Islámu. Avšak na střední se cosi v ní zlomilo a víra v boha zmizela. Možná to bylo technikou a vědou které ji velice očarovali anebo její povahou. Rodina to brala jako zradu a po vystudování vysoké ji nechali roztáhnout křídla a vyletět z hnízda.
Když se její vynálezy začali proslavovat, dozvěděla se o ní organizace chtějící zničit časoprostorové anomálie.
Po několika sezeních byla schválena a přijatá do týmu.
Jakožto mechanik,voják či pilot.

Důvod, proč je v týmu/ její (jeho) názor na věc:
Nevěřila v paranormální jevy avšak potom co se jí tato aliance ozvala začala opět hledat víru která by jí seděla jelikož si uvědomila že v těch nejtěžších chvílích je právě bůh a víra v něco, to co ji muže držet na nohou.
Na druhou stranu se chce pojistit že pokud nepomuže bůh tak to bude ona a udělá všechno pro to aby dokončila co slíbila. Navíc by to mohlo být nevídané dobrodružství.

Zajímavosti/ostatní/co se jinam nevešlo:
Omluvte prosím její zvědavost ale tolik věcí ji bylo skryto a až teď odhaleno.

7 Niky Niky | 27. září 2015 v 16:22 | Reagovat

Jméno: Christoph (tohle jméno ještě není jisté, nevím jestli ho nezměním :D)
Datum narození (věk): 20 let
Národnost/ bydliště: Evropan, Velká Británie
Vzhled (obrázek nutností, popsat do detailů): Obrázek nakreslím (teď nemám moc času, přijímačky... oh yeah), vyšší hubené postavy, dlouhé světle hnědé vlasy stažené do culíku. Zelené oči a trochu opálený.
Povaha (oblíbené, neoblíbené věci, charakter, temperament): Miluje mechaniku, stroje a podobné pitomosti, ale takové ty starší. Nemá rád moderní technologie, i když s nimi musí pracovat. Je milý, přátelský a trochu sakrastický/ironický. Ze všech si dělá srandu, ale obvykle to nemyslí nijak osobně. Nechce nikoho urazit.
Cholerik/melancholik/flegmatik/sangvinik: Sangvinik
Historie (čím podrobnější, tím lepší): Narodil se na venkově a svému řemeslu se učil už odmala. Když vyrostl ihned věděl jakým směrem se vydá, teď je z něj nejlepší strojař (?) v okolí a vážně si to užívá. Pak se dostal do té agentury a... (musím to promyslet víc... víc bude v infu o něm co dám na blog.. :D promiň)
Důvod, proč je v týmu/ její (jeho) názor na věc: Bere jako povinnost zabránit případné apokalypse. Musí pomáhat kde se dá, nemůže jen tak nečinně sedět a koukat.
Zajímavosti/ostatní/co se jinam nevešlo: Miluje lékořici!

8 Ice wing Ice wing | 28. září 2015 v 15:43 | Reagovat

Ja už som o svojej postave písala na blogu C:
Len ti vyplním, že moja postava býva vo Fínsku-Helsinki a je to flegmatik :D

9 Starli Starli | 28. září 2015 v 19:21 | Reagovat

[8]: A ty budeš vedlejší, nebo hlavní postava?

10 Ice wing Ice wing | 2. října 2015 v 19:55 | Reagovat

[9]: Chcela by som skôr vedľajšiu lebo má menej roboty : D

11 Mico Grey Mico Grey | 23. října 2015 v 14:43 | Reagovat

Okej, idem to nahodiť na blog :)

12 Alerri/Charly Alerri/Charly | 28. října 2015 v 19:26 | Reagovat

Mám na tebe jednu malou otázečku.
Mohl by malý otravný tvor vstoupit do Projektu X? Přemýšlela sem o postavě do týmu, ale nevím jestli je místo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama