"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams." -Eleanor Roosevelt

Prosinec 2015

Poslední ohlédnutí za rokem 2015

31. prosince 2015 v 17:15 | Starlightee |  News
Zdravím!
Jsem zpět s plánovaným ohlédnutím za rokem téměř minulým.
V roce 2015 bylo na mém blogu vydáno 32 článků a stránku navštívilo asi 2300 lidí. Čísla však zřejmě moc lidí nezaujmou, že?
Z mého pohledu tedy nejen tento blog, ale celá naše komunita prošla velkými změnami, tedy alespoň co se zaměření týče. Myslím, že si můžeme s hrdostí začít říkat společenství fangirls, protože tomu tak i je. Poslední dobou tu totiž čtu články především o tom, kdo jakou knihu četl, jak se komu jaký seriál líbil a podobně. Ostatně i já sama takové články píšu. Navíc MLP je plnohodnotný fandom... a nevím jak vy, ale já nový díl neviděla minimálně rok.
Změna pojmenování je však především estetická. Já jsem ráda, že "jdeme s dobou".
Samozřejmě bych se měla zmínit i o Projektu X (už bych mu konečně mohla vymyslet nějaké slušné jméno, co?), který je posledí dobou hlavní náplní našich blogů. Moc bych vám chtěla poděkovat za to, že jej bylo vůbec možné realizovat. Že když jsem o něm začala více mluvit, že jste mě neposlali... slušně řečeno někam. Je to tudíž především vaše zásluha, že brzy bude slavit půl roku. Stále však mám co zlepšovat. A věřte, možná že to není znát, ale usilovně na něm pracuji. Právě nyní sa snažím doladit historii a vzhled domovské dimenze mé postavy, Willow. (Brzy vydám článek, který se bude zabývat problematikou mých vlastních světů). Fanartů zveřejněné na FB skupině také přibývá, takže já myslím, že už nás čeká jen to dobré.
S optimismem bych tedy ráda vrkočila do roku 2016. Přeji vám jen samé dobré věci, ať už se to týká života blogového, nebo toho osobního.
Naposledy v tomto roce
Vaše Starlightee
A když už jsme u těch fandomů..
True story :D

Potřebná dávka inspirace

15. prosince 2015 v 17:57 | Starlightee |  Other
Zdravím ty z vás, které náhodou zabloudily na můj blog a čtou si nyní tento článek.
Blíží se nám Vánoce a s nimi ruku v ruce i dlouho očekávané prázdniny. Jelikož mám teď více času a tu správnou náladu na psaní, rozhodla jsem se pro tvorbu na Wattpadu. Ano, já si ten slvný účet doopravdy založila. Nevím, co se to se mnou děje...
Pokud tedy nemáte zrvona co dělat a zaujala vás moje tvorba, určitě občas zavítejte sem: https://www.wattpad.com/user/Starlightee
Zatím tam sice nenajdete nic nového, jen pár vám dávno známých jednorázovek, ale doufám, že tam nové příběhy brzy přibudou. Zní to tak jednoduše, ovšem má to jeden dost velký háček- moji omezenou fantazii. Ne, vážně. Všechny mé dosavadní fanfikce se nějakým způsobem týkaly Hvězdné brány, já bych se však chtěla posunout dál. Psaní fanfikcí mě však stále baví, větším problémem je ovšem správný výběr seriálu.
Dávám vám tedy prostor pro návrhy nebo přání, která by se týkala děje či bližšího zařazení budoucích fandikcí. Neříkám, že se jich budu držet do puntíku, to ne... jen budu ráda za každou radu či ochotu.
+++
Chtěla bych také připomenout, že je stále možné se připojit k Projektu X. RPG na Facebooku sice již dávno začala, ale pro opozdilce by to neměl být žádný problém. Neváhjte však příliš dlouho!
***
A protože autorka si neví rady se zakončením článku, tady je několik obrázků Aleca Hardyho jak si nasazuje kravatu...