"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams." -Eleanor Roosevelt

News

Poslední ohlédnutí za rokem 2015

31. prosince 2015 v 17:15 | Starlightee
Zdravím!
Jsem zpět s plánovaným ohlédnutím za rokem téměř minulým.
V roce 2015 bylo na mém blogu vydáno 32 článků a stránku navštívilo asi 2300 lidí. Čísla však zřejmě moc lidí nezaujmou, že?
Z mého pohledu tedy nejen tento blog, ale celá naše komunita prošla velkými změnami, tedy alespoň co se zaměření týče. Myslím, že si můžeme s hrdostí začít říkat společenství fangirls, protože tomu tak i je. Poslední dobou tu totiž čtu články především o tom, kdo jakou knihu četl, jak se komu jaký seriál líbil a podobně. Ostatně i já sama takové články píšu. Navíc MLP je plnohodnotný fandom... a nevím jak vy, ale já nový díl neviděla minimálně rok.
Změna pojmenování je však především estetická. Já jsem ráda, že "jdeme s dobou".
Samozřejmě bych se měla zmínit i o Projektu X (už bych mu konečně mohla vymyslet nějaké slušné jméno, co?), který je posledí dobou hlavní náplní našich blogů. Moc bych vám chtěla poděkovat za to, že jej bylo vůbec možné realizovat. Že když jsem o něm začala více mluvit, že jste mě neposlali... slušně řečeno někam. Je to tudíž především vaše zásluha, že brzy bude slavit půl roku. Stále však mám co zlepšovat. A věřte, možná že to není znát, ale usilovně na něm pracuji. Právě nyní sa snažím doladit historii a vzhled domovské dimenze mé postavy, Willow. (Brzy vydám článek, který se bude zabývat problematikou mých vlastních světů). Fanartů zveřejněné na FB skupině také přibývá, takže já myslím, že už nás čeká jen to dobré.
S optimismem bych tedy ráda vrkočila do roku 2016. Přeji vám jen samé dobré věci, ať už se to týká života blogového, nebo toho osobního.
Naposledy v tomto roce
Vaše Starlightee
A když už jsme u těch fandomů..
True story :D

Údálosti dnů posledních

16. září 2015 v 15:23 | Starlightee
Ahojte!
Věřím, že článek jste čekali o něco dříve. Jedinou omluvou je snad to, že jsem to poslední dobou neměla lehké a díky škole, rodině a ostatním náročným věcem jsem se na počítač nedostala. A když jsem si náhodou našla čas, tak jsem raději zvolila nějakou odpočinkovou aktivitu- doopravdy jsem si nechtěla přidělávat starosti s blogem.
Je mi jasné, že díky tomu uvízl projekt X na mrtvém bodě. Nebojte se však, já na vás nezapoměla. Koncem září to hodlám rozjet na plné obrátky. Budeme už mít po vstupních písemkách, skautské akce už také utichnou a rodina se udobří.. doufám.
Ale ne. I když jsem nepsala, v zákulisí se odehrávalo spoustu náročných myšlenkových pochodů, jejichž úkolem bylo vyladit projekt X do detailu. Dále jsem si potřebovala urovnat v hlavě články, které jsem se vlastně chystala zveřejnit.
Nakonec tedy doufám, že mi ty tři týdny absence nějak prominete.
Myslím, že to by pro tento krátký informační článek bylo všechno- už mi docházejí slova i čas. Jediným smyslem tohoto článku stejně bylo ukázat vám, že jsem ještě nezemřela :D
Děkuji za pozornost, můžete se tedy "těšit" na konec září..

Další nutná dávka informací

10. července 2015 v 14:35 | Starlightee
Vítejte!
No, už jsem zase pěkně dlouho nic nenapsala. Děkuji těm, kteří na můj blog stále ještě chodí, ale zároveň se jim musím omluvit. Neplánuji totiž žádné výraznější zvýšení mé aktivity, neboť již za tři dny odjíždím na tábor. Je mi to moc líto, ale budete se s tím muset smířit.
Možná přednastavím nějaké články, nechci však nic slibovat. Zároveň však nehodlám napsat článek, jehož nadpis by byl jednoduše "konec". To ne, blog mě totiž nepřestal bavit, mám ještě spoustu nápadů, navíc jeden rozepsaný příběh. Nebylo by pěkné jej nechat bez konce, že?
Žádám vás tedy o trochu trpělivosti. Nic víc nepotřebuji, jen bych ráda dostala trochu času navíc. (Jen?)
***
A aby tento článek nebyl celý pouze o mé maličkosti, chtěla bych vás pozvat ke sledování dvou seriálů. Tím prvním je úžasný sci-fi příběh s titulem Dark Matter. Jde o naprostou novinku, sama jsem viděla pouze čtyři díly (Víc jich ani není, tedy pokud budete pátrat na online webech a budete se dožadovat verze s titulky). Doporučit mohu především fanouškům Stargate, protože Dark Matter se pyšní tvůrci, jejichž jména proslavila právě dobrodružství týmu SG-1. Totmuto seriálu se však budu více věnovat až v následujícím článku.


Druhým seriálem jsou pak nechvalně známí Tři mušketýři (ve zpracování BBC, samozřejmě) . Zde bych chtěla upozornit předvším čtenáře ze Slovenska, protože diváci z Česka tento příběh mohli poznat díky (mnoha) reklamám naší milé televize Prima. Kouká se někdo? Já to sleduji od prvního dílu a opět bych o tomto seriálu mohla hovořit jen kladně. Fanoušky DW bych však chtěla upozornit na to, že se nevyhnete známým tvářím, především pak jeden záporák vám bude velmi povědomý...


Na závěr přidávám písničku. Doporučuji shlédnout i video, stojí za to! :)
To by bylo jinak vše,
~Vaše Starlightee

Snoopy po škole

8. června 2015 v 20:43 | Starlightee
Ahojky!
Ještě jednou se vám musím omluvit za svou mizernou aktivitu, ale ráda bych vám ještě připoměla, že to asi neude lepší. Tedy alespoň ne tento týden, však to znáte. Školní akce, zkouškové období, do toho všeho ještě můj vlastní život... není jednoduché to vše stíhat, o to těžší je to toho zakombinovat blog. Snad se to brzy zlepší, prosím, vydržte to se mnou ještě chvíli.
Dále bych chtěla zpomenout velmi kladné komentáře k předešlému článku.
Sice jich nebylo moc, ale návštěvnost byla relativně vysoká a je mi jasné, že příběhy se komentují velmi těžce. Stejně bych však ráda věděla, kdo si můj příběh přečte. Proto prosím každého, kdo se prokousal až na konec předešlého článku, aby mi pod něj napsal "přečteno". Byla bych ráda, kdyby to tak fungovalo u kažného mého příběhu (ano, chystám další). Pokud jste si to nepřečetli, uveďte prosím důvod. Ráda bych věděla, co mám zlepšit. Zda mám příběh zkrátit, prodloužit, apod.
Nehodlám tento článek nějak zbytečně prodlužovat, stejně je to už všechno, co jsem vám chtěla říct. Abych alespoň neupadla to stereotypu, přidávám obrázek mého oblíbeného komixového Snoopyho. Tak schválně, kod poznal název knihy v nadpisu?
~Vaše Starlightee

Bylo nebylo, po dlouhé době je tu zase info

23. května 2015 v 14:24 | Starlightee

Tak se tu po dlouhé době zase pokouším o článek. Ani nevím, jestli si najde své čtenáře. Doufám však, že jste mě úplně neopustili. Nejdříve bych se vám chtěla omluvit za svou neaktivitu, poslední dobou toho bylo opravdu hodně. Nejen do školy, měla jsem i spoustu jiných záležitostí,které bylo třeba urovnat.

Celkem mě zklamal počet komentářů u minulého článku. Je tedy vidět, že recenze nečtete rádi a tak už se o ně raději pokoušet nebudu. Zároveň jsem se však rozhodla zavést systém "komentář za komentář", tudíž to zřejmě bude vypadat tak, že budu komentovat jen blogy jen těch z vás, kteří si najdou čas na okomentování toho mého. Obíháním totiž někdy strávím i jednu hodinu, a tak bych nyní měla více času se věnovat článkům na tomto blogu.
Nebojte, vaše články si přečtu každopádně. Stejně si polivinu věcí čtu na mobilu, tak se mi to alespoň celé usnadní.
A na mé věrné čtenáře bych měla ještě jednu otázku: Jaké články na tomto blogu budete chtít? Obrázky, fanfikce, nebo nějaké ty OC postavy? Ráda bych totiž napsala něco, co si přečte alespoň šest lidí. Nazávěr bych se vám chtěla omluvit za ten gif.. já si to prostě nemohla odpustit.
~Vaše Starlightee

Plány do budoucnosti

19. března 2015 v 19:42 | Starlightee
Před tím, než nový blog pořádně rozjedu, ráda bych vám sdělila, co tu vlastně můžete očekávat. Tedy alespoň v následujících týdnech.
Nejprve bych chtěla dodělat rozcestníky. Dva už jsem stihla, tak alespoň můžete vědět, co vás čeká. Líbí? Já jsem s nimi celkem spokojená.
Dále bych vám ráda představila všechny své postavy. V rozcestníku pro OCčka jsou totiž jména, která zřejmně nepoznáváte. A ještě přibudou- chystám totiž projekt, v rámci kterého jsem si vymyslela nejen vlastní druh, ale dokonce i celou planetu a soustavu. Myslím tedy, že je na co se těšit.
Poté bych moc ráda pokračovala v novelách, které jsem na minulém blogu začala. Pokud tedy máte zájem si je stále číst, začnu na tento blog kopírovat staré díly. Zatím nejsou plány na žádnou novou povídku, ale co není, může být! :)
Nakonec bych vám chtěla poděkovat za podporu a návštěvnost. Dnes i včera tu bylo více než dvacet lidí, což jsem na novém blogu opravdu nečekala. Stejně tak mě velmi potěšily komentáře u minulých článků, děkuji!
To by bylo pro dnešní informační článek vše, hezký večer.
~Vaše Starlightee

Hledáme AFFS!

18. března 2015 v 13:40 | Starlightee
Protože nikomu se nechce osamoceně bloudit po širém světě, rozhodla jsem se udělat náběr AFFS. Budu ráda, když se zapíšete, ale budu ještě raději, když vydržíte. Co tím myslím? Je to jednoduché, zápis je totiž jen prvním krokem k opravdovému blogovému partnerství. Protože já sama si musím vybrat, kam chci chodit a vy,
vám by se zase měly líbit články, které píšu já. To znamená, že budu AFFS pravidelně promazávat podle toho, jestli se mi dané blogy líbí. Ale abych nepředbíhala, nyní tu máme zápis. Napiště mi tedy prosím do komentáře vaši přezdívku a adresu blogu, abych si vás mohla přidat do menu. Také mi prosím sdělte, proč se se mnou chcete spřátelit. Za každý blog budu moc ráda :)
~Vaše Starlightee

Vítejte na novém blogu!

18. března 2015 v 12:47 | Starlightee
Vítejte na mém novém blogu!
Mé jméno je Starlightee a budu vás provázet svým podivným světem. Někteří z vás mou osobu zřejmě znají z mého minulého blogu. Nabízí se tedy otázka, proč začínat s novým blogem? Protože chci začít znovu, s novým neposkvrněným listem papíru a
především proto, že starý blog mi přestal dělat radost- svým způsobem dosloužil, omrzel.Tento blog bude jiný, a to nejen díky krásnému layoutu. Chci publikovat především více svých názorů- právě o ně byla moje předešlá stránka dosti ochuzena. Doufám tedy, že i s novým přístupem se vám tento blog bude líbit a že se na něj budete pravidelně vracet.
~Vaše Starlightee
 
 

Reklama