"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams." -Eleanor Roosevelt

Other

Potřebná dávka inspirace

15. prosince 2015 v 17:57 | Starlightee
Zdravím ty z vás, které náhodou zabloudily na můj blog a čtou si nyní tento článek.
Blíží se nám Vánoce a s nimi ruku v ruce i dlouho očekávané prázdniny. Jelikož mám teď více času a tu správnou náladu na psaní, rozhodla jsem se pro tvorbu na Wattpadu. Ano, já si ten slvný účet doopravdy založila. Nevím, co se to se mnou děje...
Pokud tedy nemáte zrvona co dělat a zaujala vás moje tvorba, určitě občas zavítejte sem: https://www.wattpad.com/user/Starlightee
Zatím tam sice nenajdete nic nového, jen pár vám dávno známých jednorázovek, ale doufám, že tam nové příběhy brzy přibudou. Zní to tak jednoduše, ovšem má to jeden dost velký háček- moji omezenou fantazii. Ne, vážně. Všechny mé dosavadní fanfikce se nějakým způsobem týkaly Hvězdné brány, já bych se však chtěla posunout dál. Psaní fanfikcí mě však stále baví, větším problémem je ovšem správný výběr seriálu.
Dávám vám tedy prostor pro návrhy nebo přání, která by se týkala děje či bližšího zařazení budoucích fandikcí. Neříkám, že se jich budu držet do puntíku, to ne... jen budu ráda za každou radu či ochotu.
+++
Chtěla bych také připomenout, že je stále možné se připojit k Projektu X. RPG na Facebooku sice již dávno začala, ale pro opozdilce by to neměl být žádný problém. Neváhjte však příliš dlouho!
***
A protože autorka si neví rady se zakončením článku, tady je několik obrázků Aleca Hardyho jak si nasazuje kravatu...

Moje víra v (ne)splnitelné sny

16. srpna 2015 v 21:33 | Starlightee
Ahojte!
Tak jste tu zase u nového článku, tento příspěvek však bude poněkud jiný. Myslím, že dokonce jeden z nejdůležitějších, který jsem na tento blog kdy napsala. A tak velmi prosím, aby si ho ti, kterých se bude týkat, přečetli až do konce.
Zároveň bych pro ty ostatní měla alespoň kratší oznámení na lehčí notu- opět odjíždím na dovolenou, tentokrát to bude však ta opravdová, zasloužená. Prosím tedy, abyste to se mnou ještě ten týden vydrželi (odjezd je plánován na sobotu).
Chtěla bych přednastavit pár článků, ale uvidíme jak mi to vyjde s časem.
Dále bych se chtěla pochlubit- měla jsem narozky a dostala jsem jedno úžasné tričko s SG tématem, náramek a pár knížek. Pokud bude zájem, ukážu fotky ^^
-----------------------------------------------------------------------------------------
 
 

Reklama