"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams." -Eleanor Roosevelt

Stargate

Můj život podle Stargate

8. dubna 2015 v 23:09 | Starlightee
Contraia!
Tak vás po dlouhé době vítám zase u nějakého toho článku! Omouvám se, že jsem nepsala. Mohla bych sice říct, že nebyl čas, nebo bych se mohla vymluvit na nedostatek nápadů. Ale nebudu si nic nalhávat, nápadů mám hodně. Problémem je, že kdybych všechny tyto nápady zrealizovala, zřejmě by na tento blog už nikdy nikdo nepřišel.
Bojím se totiž, že to, co se již tak dlouho chystám udělat, vás nebude vůbec bavit. Podle avataru již můžete tušit, na co tím narážím. Ano, k vaší smůle, já jsem Gater tělem i duší. Můj notebook se pomale zasekává pod návalem fanfikcí, které nemám kam dát. Většinou jde však jde o Sam/Jack příběhy. Bohužel, zájem o MLP mě jaksi již opustil a já hledám, čeho nového se chytnout. Nechci říci, že bych z tohoto seriálu vyrostla. Jen tím chci naznačit, že lidé se prostě mění, tečka.
Otázkou je, kdo by se měl této změně přizpůsobit- zda vy, nebo já. Nyní raději nechám rozhodnutí na vás, ne, dnes nechci být zbytečně sobecká. Abychom si to tedy ujasnili- co vás bude čekat na tomto blogu, pokud nechám své fantazii volý průchod? S největší pravděpodobností to budou především fanfikce (SG, možná Doctor Who), obrázky, videa, challenges, postavy.. a samozřejmě také projekt, který máme s Páťou rozpracovaný.
A co by vás čekalo, kdybych měla své myšlenkové pochody zkrotit na přípustnou mez? Toť otázka.. sama si totiž nejsem jistá, co bych na tuto stránku měla vlastně přidat. Zřejmě by to byly příběhy a postavy (které však zřejmě stejně zveřejním), možná také obrázky, jenž však můžete přecejen najít na mém DeviantArtu. Pokud si tedy zvolíte tuto cestu, napiště mi prosím i nějaké rady, typy, nápady. Samozřejmě si můžete vybrat od každého něco, ráda bych totiž veděla, co vás baví. Nechť tedy promluví demokracie!

 
 

Reklama